Minimálna hodnota objednávky je 10 €
Moje konto
Minimálna hodnota objednávky je 10 €

Žiadne produkty v košíku.

Kto sme

Odjakživa sme boli rodina, ktorá trávila na záhrade väčšinu dňa. Odmalička sme rástli spolu s rastlinami, ktoré sa u nás pestovali a naša radosť z pestovania prepukla do podnikania.

V roku 1992 sme začali ako živnostníci pestovať zeleninu v malom rodinnom skleníku na juhu stredného Slovenska. Od veľkopestovania paradajok a paprík sme prešli na pestovanie a predaj kvetov rôznych druhov a farieb. Spolu s našimi skúsenosťami rástla aj naša pestovateľská plocha. Dnes máme k dispozícii až 1 hektár krytej plochy fóliovníkov na stredom a západnom Slovensku.

Kvety u nás nakupujú zákazníci, ktorým sa páči náš rodinný prístup, záhradné centrá, no dokonca aj mestá, ktorým sa naša spoločnosť stará o výsadbu, dizajn a zloženie mestských kvetín. Náš záber je skutočne veľký. Roky osobných skúseností z nás urobili pestovateľov, ktorí okrem predaja vedia zákazníkovi poradiť, usmerniť ho, a skontrolovať či všetko „kvitne“ ako má. Rodinný prístup posúvame aj za hranice našich fóliovníkov, a to priamo k našim zákazníkom, ktorí sa nachádzajú na celom Slovensku. 

Našim najnovším predajným miestom je aj táto stránka. Napriek tomu, že sa rozširujeme aj do virtuálneho sveta, náš rodinný prístup ostáva rovnaký, ako by ste sa s nami prechádzali po fóliovníku a vyberali si tú „pravú“ kvetinu do vašej záhrady.

Tešíme sa na spoločné prechádzky!

Laco Kurák

Laco je náš hnací motor. To on stojí za zrodom rodinného podnikania, čo však nič nemení na tom, že o tretej ráno s láskou kúri do fóliovníkov, aby boli všetky kvety spokojné. Stará sa o vzťahy s väčšími odberateľmi, rozvoz tovaru a technickú prevádzku fóliovníkov.

Zdenka Kuráková

Zdenka je Lacovou pravou rukou. Cez jej ruky prejde každé objednané semienko, až kým sa z neho nestane zakorenená kvetina. Nastavuje všetky procesy vo fóliovníkoch od prípravy pôdy, sadenia, polievania a hnojenia rastlín, až po koordináciu ľudí vo fóliovníkoch. Zdenka vami objednanú kvetinu starostlivo zabalí a pripraví na prepravu až ku vám domov.

Veronika Kružinská

„Najviac ma poteší fotka kvetinového aranžmá od spokojného zákazníka“

Veronika vyrástla v tom istom „fóliovníku“ ako Zdenka, len o pár rokov neskôr. Letá strávené na záhrade prerástli do rodinného podnikania, v ktorom využíva svoje znalosti z vysokej školy. V Gardenhouse sa stará o marketing a spokojnosť zákazníkov. Veronika je človek, ktorý vám poradí v otázkach pestovania, postará sa o vašu objednávku od začiatku po koniec a skontroluje, či všetko „kvitne“ ako má aj u vás doma.

Tomáš Kružinský

„Netreba ostávať len na dvore“

S novým duchom prichádzajú nové nápady. Práve Tomáš ako najnovší člen rodiny prišiel s návrhom rozšíriť naše služby aj na internetový predaj. Napriek tomu, že stojí za myšlienkou e-shopu, väčšinu času ho nájdete venovať sa zákazníkom. Vždy vám rád pomôže a odpovie na vaše otázky pri online nákupe. Ani nezbadáte rozdiel či nakupujete online alebo vo fóliovníku :)

Zaujímajú vás novinky v našom eshope?

V tom prípade sa prihláste na odber noviniek.