Minimálna hodnota objednávky je 10 €
Moje konto
Minimálna hodnota objednávky je 10 €

Žiadne produkty v košíku.

Referencie

MR

Ďakujem pekne za dodanie tovaru, došli včera nepoškodené som s nimi veľmi spokojná. Coleus bol nádherný ako aj ostatné rastliny, každý sa pýtal odkiaľ som to kupovala. Odporučila som váš obchod.

Mária, Rožňava

EZ

Dnes som od Vás obdržala zásielku kvetov, ktoré som si u Vás objednala. Som veľmi spokojná s ich kvalitou. Kvety vyzerajú nádherne. Veľmi sa z nich teším. Určite si budem u Vás objednávať aj v budúcnosti a odporučím Vás aj svojim priateľkám. Nech sa Vám darí.

Eva, Zborov

MT

Ahojte zdravim Vas.Dakujeeem kvietka uz prisli kraaasne su a ako pekne zakvitnute 🥰🤗👌💯 Ste fakt Topka aaa aj nieco naviac ste mi poslali dakujeeem.Posielam fotecky ze ake mne sa doposial podarilo dopestovat.Tak nech sa Vam dariiii pekny dnik a objednavam uz iba u Vas.

Mariana, Trenčín

JM

Ďakujem pekne za zaslanie mojej objednávky. Som veľmi spokojná .Rastlinky krásne ,zdravé. Veľmi pekne zabalené. Určite budem vašou zákazníčkou.

Jana, Moravský Svätý Ján

MB

Ďakujem pekne za krásne kvietky, prišli v perfektnom stave.

Monika, Banská Bystrica

SB

Ďakujem veľmi pekne 🙂 všetko dorazilo v úplnom poriadku a krásne. S pozdravom

Sláva, Bratislava

ZS

Veľmi pekne ďakujem za perfektne doručenie, veľmi sa teším, muškáty sú nádherne 🤗

Zuzana, Skalica

JH

Objednávam už roky priesady a rastlinky z rôznych e-shopov. Vaša dodávka, ktorá mi dnes bola doručená, predčila všetky predchádzajúce. Nádherné kvety, starostlivo zabalené, čerstvé, v úžasnej kondícii. Veľmi, veľmi pekne ďakujem, budú okrasou môjho balkóna. Budúci rok kupujem všetky kvety len od vás. Prajem vám pevné zdravie, aby ste mohli svojou prácou ešte dlho robiť radosť svojim zákazníkom.

Jana, Hlohovec

EZ

Tento rok som si u Vás prvýkrát objednala balkónové kvety. Po minulé roky som si ich objednávala u iných dodávateľov a musím potvrdiť, že také kvalitné a životaschopné priesady, aké som dostala od Vás, mi z nich nikto neposlal (nehovorím, že všetky boli nekvalitné, ale vždy tam boli primiešané nejaké tie „umierajúce“). Dnes sa veľmi teším z Vašich kvetín na balkóne, ktoré aj napriek drsnejším podmienkam u nás v Žiline krásne rastú, kvitnú a robia mi veľkú radosť. Zvlášť modrá bakopa nemá chybu. Odporúčala som Vás aj mojej príbuznej a tá si tiež veľmi pochvaľovala Vaše služby. Keďže na Slovensku je to častokrát tak, že na začiatku Vás dodávateľ okúzli svojím prístupom i kvalitou výrobkov a potom sklzne do priemeru či dokonca do podpriemeru, pevne verím, že u Vás to tak nebude a že aj v budúcnosti sa mi z Vašej strany dostane takých služieb, ako tomu bolo túto jar. Prajem Vám, aby sa Vám vo Vašej práci darilo, aby ste mali čo najviac spokojných zákazníkov, ktorí sa budú ku Vám každoročne vracať. Ja k nim určite patriť budem (ak sa dožijem). Srdečne pozdravujem všetkých, ktorí prispeli k mojej spokojnosti i radosti.

Eva, Zilina

JP

Chcel by som sa Vam podakovat za dorucenie zasielky, kvietky prisli neposkodene a velme precizne zabalene. Urcite vyuzijem objednavky cez Vas eshop aj nabuduce.

Ján, Prievidza

KS

Je to moja prvá a určite nie posledná objednávka u Vás.... Budem Vás len odporúčať.

Katarína, Staré

LB

Včera mi bola doručená objednávka. Všetko prišlo v poriadku. Chválim kvalitu rastlín aj precízne zabalenie. Určite to nebola moja posledná objednávka u vás. Som veľmi spokojná.  

Lucia, Beckov

Zaujímajú vás novinky v našom eshope?

V tom prípade sa prihláste na odber noviniek.